Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Банк Одягу Реалізований

Доданий
14.07.2017
Номер
754
Соціальний захист

Безкоштовна соціальна допомога малозабезпеченим верствам населення, яка дає змогу сім'ям практично повністю позбутися потреби купувати одяг.
Для цього орендується два приміщення, перше облаштовується, як магазин одягу (робляться вішаки, кабінки перевдягання, дзеркала, наймається персонал), а друге буде задіяно під склад речей. Одні люди приносять одяг, а інші безкоштовно мають змогу одягтися.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
400 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
Максима Берлінського вулиця

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Шевченківський

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Максима Берлінського

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

В сьогоднішній нелегкий час, як ніколи важливо допомагати один-одному, рівень життя населення на дуже низькому рівні і, як показує практика кожна копійка дуже дорога. Не кожна людина має змогу купити собі одяг та взуття в магазині і тому не оновлюють речі роками. Я довго міркував над тим, як же можливо полегшити життя людей без значних витрат, саме тому і спала на думку ідея "Банку Одягу". В нього завжди можна буде прийти і підібрати собі одяг, або взуття абсолютно безкоштовно!!! Речі в нього приноситимуть теж люди, яким вони вже не потрібні, або малі, або не носять. Речі будуть постійно оновлюватися, а ті що не знайдуть свого власника, ми буде направляти безхатченкам та в притулки собак. Тому, у цьому проекті задіяні повністю усі верстви населення!! Комусь непотрібні речі і вони не знають, що з ними робити, а бідні люди не в змозі собі їх придбати (своєрідний second hand, але в якому всі речі безкоштовні, все обережно весить на вішаках, примірювальні кабінки, дзеркала, та людський, доброзичливий підхід).

Мета проекту*

Полегшити життя незахищеному верству населення шляхом надання їм безкоштовного одягу, речей, тощо, та підняття рівня їхнього існування. В той же час цей проект дає змогу забезпеченим людям позбутися одягу, який вони вже не носять, малий, або вже непотрібний.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропоную відкрити "Банк одягу", який дозволить значно зменшити затрати малозабезпечених людей на купівлю одягу та взуття, та в той же час зможе допомогти більш заможнішим позбутися речей, які вони вже не носять.
Для цього орендується два приміщення, обладнується усім необхідним для комфортного перебування, підбору одягу, зберігання його та наймаються працівники, які будуть у цьому допомагати. Цілий рік ми намагалися підтримувати функціонування проекту власними коштами, більш ніж п'ятдесят людей в день отримували одяг та інші речі, наш проект здобув визнання у всій державі та його показали більш ніж десять телеканалів, але на жаль, через нестачу коштів, надалі робити це ми не в змозі, - тому вирішили спробувати себе у "Громадському проекті".
Дуже хочеться допомагати людям і надалі.

Для кого цей проект

Повністю усі мешканці м. Києва, без винятків!! Перевагу будуть мати малозабезпечені та багатодітні сім'ї, сироти та полу сироти та інваліди різних груп.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Орендувати два приміщення: "Банк одягу" та склад, укомплектувати всім необхідним для людського, комфортного користування, найняти робітників, які будуть задіяні у цьому проекті та автомобіль, який буде займатися перевозкою одягу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальне: полегшення життя малозабезпеченого верства населення

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

Пробували тягнути цей проект самотужки, але коштів просто не вистачає...

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Немає, - перевірено!!!

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

немає

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".