Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасний комп’ютерний клас у сзш №221 Реалізований

Доданий
15.07.2017
Номер
826
Освіта

Школа знаходиться у житловому масиві, що забудовується швидкими темпами. Вже сьогодні школі катастрофічно не вистачає сучасного комп’ютерного класу з мультимедійними технологіями, що унеможливлює оволодіння учнями актуальними знаннями і навичками на належному рівні, робить здобуту освіту неконкурентною.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
303 875 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
Кудряшова вулиця, 12/14, Солом’янський район, Київ

Опис

Адреси, назва установи / закладу, будинку

сзш №221
Кудряшова 12/14

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Школа знаходиться в житловому масиві, що забудовується швидкими темпами. Вже сьогодні школі катастрофічно не вистачає сучасного комп’ютерного класу з мультимедійним забезпеченням, що унеможливлює оволодіння учнями актуальними знаннями та навичками на належному рівні, робить здобуту освіту неконкурентною.

Мета проекту*

Створити в школі необхідні умови для того, щоб учні мали реальну можливість здобути повноцінну якісну освіту, набували уміння використовувати сучасні інформаційні технології.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Задля досягнення визначеної мети пропонується створення сучасного інтерактивного кабінету для підвищеного рівня залученості учнів у навчальний процес. Для реалізації потрібно встановити інтерактивний мультимедійний комплекс, а також забезпечити кожного учня індивідуальним робочим місцем. Сучасно обладнаний комп’ютерний клас сприятиме удосконаленню та модернізації навчального процесу в школі.

Для кого цей проект

проект буде корисним для учнів школи, педагогічного колективу, батьків і громади.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Підготовка проектно-кошторисної документації, придбання меблів та витратних матеріалів, встановлення інтерактивного обладнання, облаштування робочих місць в кабінеті.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовими показниками результатів проекту стануть підвищення рівня розвитку та якості освіти учнів, розвиток пізнавальної мотивації дітей будь-якого віку, формування життєвонеобхідних компетенцій випускників школи.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

-

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.

Співавтори проекту

Шапар Олена Володимирівна
Кузьміна Ірина Ігорівна

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".