Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Цикл життєвих історій на ТРК"Київ" "Колискова для матері" Брав участь

Доданий
15.07.2017
Номер
865
Культура, туризм

Цикл сюжетних історій ,побудованих на життєвих історіях матерів , які втратили ,дітей в зоні АТО,переїхали до Києва .Це історії про ,про те як їм живеться ,це історії про те ,як живеться нам поруч з тими ,у кого немає домівки,хто зазанав біль втрати.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
980 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Сергій
Сергій Костецький
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Фролівська вулиця, 1, Подільський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Київ

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Війна .Зона АТО.Переселенці .Загублені людські життя ,втрачені домівки.Це стало реальністю нагого життя.Історія повтрюється через десятиліття.Як живеться матерям, які втратили своїх дітей на війні?В чому суть ,героїзм материнської любові?Адже у багатьох матерів сини воюють на іншій стороні.А матері залишились на цій.
Дослідження історії втрат через призму материнського серця -це можливість зрозуміти свою приналежність країні,нації ,домівці,зрозуміти і відчути свою цінність у сьогоденні , у житті наших матерів і прийняти самовідданість ,жертовність і безграничність материнської любові.

Мета проекту*

Звернути увагу на почуття матерів та їх життя при втраті дітей в зоні АТО та втраті домівки.Вшанувати їх нелегку долю та працю, вшанувати їх героїчну материнську любов.Допомогти та підтримати.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Написання сценарію , пошук героїнь для сюжету ,організація і проведення зйомок життєвих історій матерів ,які втратили синів чи дочок на війні.(тривалість сюжетної історії 20-30 хв)Сюжети будуть показані на ТРК "КИЇВ". Заключна телепредача - студійна ,на яку будуть запрошені героїні сюжетів, де вшанують їх материнську любов ,підтримають та привітають з Днем матері.Заключна студійна зустріч має відбутись напередодні Міжнародного Дня матері , який в нашій країні святкують 14 травня.На цій зустрічі можуть витсупити дитячі колективи з номерами та відомі митці.Зокрема буде виконана пісня "Колискова для матері" слова Б.Стельмаха ,музика Б.Янівського.

Для кого цей проект

Підлітки, молодь ,дорослі.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1.Кастинг творчої групи
.2.Написання сценарію.
3.підбір героїнь.,.Зйомки сюжетів.
4.Показ на ТР" "Київ"
5.Студійна зустріч з героїнями .
6.Виступ дитячих колективів(1-2
)7.Виступ митців(1-2)

Ключові показники оцінки результату проекту

Залучити молодь ,підлітків до дослідження життєвих цінностей та творчості, надати можливість розкрити свої таланти у новому форматі.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

немає

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
ні

Співавтори проекту

Ольга Мельничук ,
Сергій Вовк

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".