Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Обладнання та ремонт актового та спортивного залів сш №52 Реалізований

Доданий
01.07.2017
Номер
87
Освіта

Ремонт спортивного залу, оснащення його необхідним обладнанням, забезпечення апаратурою актового залу для проведення масових заходів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 999 999 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
Михайла Донця вулиця, 16

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Відрадний

Адреси, назва установи / закладу, будинку

вул. М. Донця,16, спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Шкільний спортзал експлуатується протягом 55 років, перебуває в незадовільному технічному стані та потребує капітального ремонту. Санітарно-технічний стан приміщення не відповідає чинним стандартам, що призводить до неналежної підготовки учнів до занять фізичною культурою і спортом. Підлога коридору через пошкодження грибком знаходиться в аварійному стані. Система конденсування та підігріву холодного повітря зруйнована. Під час зниження температури в зимовий та осінній період заняття в залі неможливо проводити. Холодне повітря проникає через розгерметизацію вікон. Туалети постійно виходять з ладу через зруйнування системи відведення каналізації.
Протягом останніх років кількість дітей у школі зростає. На даний час у ній навчається більше 900 учнів. Щороку учні стають переможцями та лауреатами конкурсів різних рівнів. Гостро постає питання про розширення спектру естетичних послуг, їх якості та доступності. Під час проведення учбових занять та семінарів, репетицій театрального гуртка та загальношкільних свят досягається гармонійне та творче виховання учнів у школі. А це неможливо без відповідного обладнання, яке потребує оновлення.

Мета проекту*

Створення умов для забезпечення змістовного дозвілля та здобуття учнями позашкільної естетичної освіти шляхом модернізації існуючих і запровадження нових сучасних технологій; для комфортного перебування учнів у школі, розвитку їх фізичного та творчого потенціалу; формування здорового способу життя

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Ремонт підлоги, проведення робіт з утепленням спортивного залу та оснащення його необхідним обладнанням. Забезпечення апаратурою актового залу для проведення масових заходів.

Для кого цей проект

Діти, працівники школи

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Ремонт підлоги.
2. Встановлення обладнання для підігріву повітря.
3. Проведення робіт з утеплення спортивного залу (демонтаж старих склопакетів та встановлення нових вікон з гратами для їх захисту).
4. Забезпечення апаратурою актової зали для проведення масових заходів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Залучення якнайбільшої кількості школярів до участі у творчих заходах, заняття спортом, зменшення захворюваності дітей через приведення у відповідність до санітарних норм температурного режиму в спортивному залі

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Необхідний контроль якісного виконання робіт згідно з нормативними документами та проектом.

Приклади (кейси) схожих рішень

Фактично в більшості навчальних закладів міста створено санітарно-гігієнічні умови перебування учнів у школі, а також наявна необхідна апаратура для проведення масових заходів

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Савченко Ярославна Вікторівна,
Сукач Сергій Іванович,
Сергієнко Сергій Анатолійович,
Пуха Ольга Єгорівна

Відповідальні підрозділи

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація

Контактні дані відповідальної особи

2070989

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".