Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Вільна кросфіт - зона під відкритим небом на Кловському узвозі Негативний висновок

Доданий
15.07.2017
Номер
883
Комунальне господарство, енергозбереження

Проект передбачає створення на Кловському узвозі кросфіт - зони під відкритим небом для громадських занять спортом з вільним доступом для всіх бажаючих.
Проект також надасть можливість залучати ветеранів АТО до проведення курсів з різноманітних функціональних тренувань, проводити курси тренерів - наставників по кросфіту серед ветеранів АТО для їх подальшої адаптації та працевлаштування.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 999 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Кловський узвіз

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Печерський

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Кловський узвіз, 8, подвір'я УДЦПО

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

В Україні Кросфіт стрімко завойовує популярність, про що, зокрема свідчить кількість приватних спеціалізованих клубів та змагань по цьому напрямку.

В місті фактично відсутні майданчики під відкритим небом, обладнані для повноцінного кросфіт тренування. Особливо це стосуються центру міста.

Специфіка занять з кросфіту, потребує специфічного обладнання, яке наразі доступне здебільшого в приватних спортивних клубах і відсутні у відкритому доступі. Поява такої зони безумовно сприятиме не тільки залученню молоді до занять функціональним тренуванням, але і дозволить громаді міста Києва проводити там широкий спектр активностей.

Окрема відома проблема – це соціальна адаптація ветеранів АТО після повернення із служби, зокрема працевлаштування. Створення такої відкритої зони дозволить залучати ветеранів до отримання нових професій у напрямку функціонального тренування - та подальшого тренування із дітьми та дорослими.

Пропонована площадка знаходиться в самому центрі міста та у будь-якому разі потребує заміни покриття та осучаснення зовнішнього вигляду. Тож після приведення її до європейського вигляду та розміщення там обладнання на мапі міста з’явиться ще одна цікавинка.

Мета проекту*

Оздоровча
Збільшення здорового та активного населення шляхом забезпечення спортивної спільноти м. Києва вільним доступом до обладнання для функціонального тренування.

Соціальна
Створити передумови для отримання ветеранами АТО нових професій у напрямку функціонального тренування

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Запропонована площадка у будь-якому разі потребує ремонту, тому створення на цьому місці території активного відпочинку у вигляді кросфіт – зони під відкритим небом із вільним доступом для киян є пріоритетним і довгоочікуваним мешканцями мікрорайону та міста рішенням.

Передбачається, що окрім встановлення сучасного кросфіт обладнання, буде також замінено покриття території, встановлені навіси, змонтоване освітлення, а також встановлена вулична душова із роздягальнею.

Цей комплекс заходів разом із художнім розписом на фасаді прилеглої будівлі не тільки вирішить проблему забезпечення спортивної спільноти м. Києва вільним доступом до обладнання для функціонального тренування, а й створить на мапі європейського вигляду столиці України ще одну цікавинку для жителів та гостей міста

Для кого цей проект

Для активного відпочинку киян, початківців у кросфіт і професійних спортсменів, ветеранів АТО, а також гостей міста із України та зарубіжжя.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Облаштування нової підлоги
Облаштування покриття для тренувань.
Закупка та монтаж крос-фіт обладнання.
Облаштування навісів.
Облаштування освітлення.
Монтаж душової кабіни та роздягальні.
Монтаж декоративного паркану біля прилеглої будівлі.
Підготовка фасаду прилеглої будівлі для художнього розпису
Художній розпису фасаду прилеглої будівлі.
Залучення Федерації Функціонального Багатоборства України для отримання ветеранами АТО нових професій

Ключові показники оцінки результату проекту

Поліпшення інфраструктури міста, створення нової зони оздоровлення та відпочинку для киян та туристичної точки (спортивна зона гідропарку) для гостей міста.
На даний момент зона не придатна для використання киянами, після реалізації на цій території кросфіт - зони, планується що будуть використовувати щорічно щонайменше 1000 киян.
Реалізація проекту дозволить залучити до спортивних занять 100 ветеранів АТО та надавати нову професію щонайменше 10 ветеранам.
Об’єднання кросфіт спільноти навколо легкодоступного майданчика для проведення різноманітних спортивних активностей і як наслідок розповсюдження вдалого досвіду на інші райони міста.
Опосередковане зменшення витрат бюджету міста та столичних підприємств через зменшення втрат через хвороби/поганий стан здоров’я жителів міста.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Обрання неякісного підрядника для будівельних робіт та для виготовлення/монтажу обладнання. Оскільки успішність проекту напряму залежить від можливості комфортного та повноцінного тренування, цей фактор може значно вплинути на успішність проекту. Можливий шлях мінімізації цього ризику є детально та коректно прописана тендерна документація під час обрання виконовця.

Приклади (кейси) схожих рішень

Кросфіт - зона в Дубаї
https://goo.gl/R6op6L

Соціальний Crossfit-майданчик WODtest у Голосіївському парку
https://www.ffb.com.ua/funktsionalnyj-trening-na-sotsialnomu-crossfit-majdanchyku-wodtest/

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Геннадій Шкура

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".