Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Академія комунікації – безкоштовні заняття альтернативної освіти на базі шкіл і позашкільних закладі Брав участь

Доданий
15.07.2017
Номер
885
Освіта

Методика «Академії комунікації» направлена на те, щоб в ігровій формі привчати дитину до свідомого та цікавого процесу отримання знань та навичок і є безкоштовною. Протягом пів-року вона навчає діток. Це діти, які не мають змоги займатися в приватних школах через фінансову неспроможність батьків, але які дуже хочуть розвиватися.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
664 440 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Не секрет, що сьогодні багато дітей страждають від того, що не можуть підлаштуватися під освітній процес. Вони не мають мотивації та розуміння, сприймають школу, як щось вороже і, як наслідок, не отримають задоволення від навчання. Цю проблему частково вирішуюсь приватні школи, але не багато батьків можуть платити такі гроші. Методика «Академії комунікації» направлена на те, щоб в ігровій формі привчати дитину до свідомого та цікавого процесу отримання знань та навичок і є безкоштовною. Протягом пів-року вона навчає діток. Це діти, які не мають змоги займатися в приватних школах через фінансову неспроможність батьків, але які дуже хочуть розвиватися.

Мета проекту*

Сприяти розвитку особистості школярів, їх свідомому підходу до процесу навчання, розвитку емоційного інтелекту та духовності, толерантності, критичного мислення, розкриття розумового та творчого потенціалу. .

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Завдяки заняттям, які проходять на базі шкіл та позашкільних закладів двічі на тиждень, діти в ігровій формі привчаються до свідомого та цікавого процесу отримання знань. Це все допоможе дитині у навчальному процесі. Подібні заняття вже проводилися з дітьми на базі Академії комунікації. дали прекрасні результати. Тож метою є впровадження методики Академія комунікації в школах та позашкільних закладах. Також метою є проведення соціального дослідження: як додаткові такі заняття можуть впливати на дитину і її освітній процес.

Для кого цей проект

Діти різних вікових категорій (діляться групи): 8-10, 11-13, 14-16 років, їх батьки, вчителі та адміністрація шкіл та позашкільних заходів (ми допомагаємо у вирішенні їх проблем з комунікацією з учнями).

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Проведення підготовчих робіт: доробка програм, навчання спеціалістів, підготовка анкет та тестів.
2. Впровадження та проведення програми протягом пів-року на базі загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів.
3. Збирання результатів: тестів, федбеків, анкет та описання результатів.

Ключові показники оцінки результату проекту

підвищення успішності у навчанні, фідбеки успішного вирішення певних проблем, пов’язаних з освітнім процесом дітей. Кількість схвальних відгуків про результативність від дітей, батьків, вчителів, шкіл.

Приклади (кейси) схожих рішень

додаткові гуртки та волонтерські заняття (наприклад, скаути) на базі шкіл та позашкільних закладів.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Наталія Грабовська - автор методики "Академія комунікації", тренер - преподаватель, директор у Альтернативна школа "Академія комунікації"

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".